Thursday, October 04, 2007

Hea soov sügiseks!Projekt minu jaoks seekord jälle läbi. Tahtsin juba enne siia blogisse kirjutada sellest, kuid mu eraelu on praegu nii kiire ja nii ärev, et ma ei suuda isegi kududa mitte, süda põksib liiga rahutult sees.. Kuid sellest kõigest siis, kui on juba midagi konkreetset rääkida ;)

Mina sain paki esimesena. Mannult. Kõigepealt sain ikka pakiteate, õigemini mees tõi selle postkastist ära, muigas vaikselt. Varsti jõudis mullegi muigamine kohale, sest pakk oli 3 kilo!!
Tegemist oli, et pakk siis koju tassida, kuid sain hakkama :D
Ja oh seda kannatamatut laste magamapanemist. Ja kui siis see vaikne hetk saabus, siis võttis ikka karbi lahti küll!

Ma sain kaltsuvaiba! Ja salli! Ja randmesoojendajad! Ja teed! Ja kommi! Ja villaheiet!! Viimasele tahtis küll kass kohe käpad taha ajada :P

Ja see imeline vaip on nüüd minu magamistoas, voodi ees. Ja igatahes ülimõnus on hommikul ärgates varbad sellise vaiba peale panna :D

SUURED TÄNUD VEELKORD, MANNU!

____________

Ja ina tegin paki Uuekesele. Alguses, kui ma panin kirja ennast projekti nimekirja, oli hoopis teine mõte. Kuid kuna ta neid asju, mis mul plaanis oli teha, on niigi ise palju teinud, siis mõtlesin, et peaks midagi uut välja mõtlema.
Lisaks sai veel Uueke tekstiilivärvid, sellised jõuluteema kanti rohkem, on seal kuldne ja hõbedane ja... hästi mõnusad! Ja ühe kotitooriku. Magusat ma pildile ei saanud püüda, sest kuna tegin pilti oma pojaga, ta oleks kohe omale krahmanud:P Ja siis ühe minu lemmikteesid sai ta ka :)
Ja siis sai Uueke koti täringu ja mängunuppudega. Need veidi tistmoodi, nagu ikka käsitöölastele kombeks.
Ja need mängunupud sai ta selleks, et mängida mängu: Käsitöösõltlase seiklused ehk ühe kampsuni lugu.


Mängukäik on jagatud viieks etapiks:
1. Idee ja mustri otsimine
2. Tagatüki kudumine.
3. Esitüki kudumine.
4. Varrukate kudumine.
5. Viimistlemine, pildistamine, blogi postitus.

Ja siis vahel pidi vahele jääma korra või kaks, sest hea sokilõng jäi tee peale ette või pidi üles harutama või jäi liiga kauaks IT-sse sobrama ja nõnda see aeg läks käest..
Ja vahel sai korra veel veeretada.. Näiteks, kui tuli tuhin peale või miski õnnestus hästi ;)

Loodan, et kingisaajale meeldis ning loodan, et perega mõni hea õhtupoolik on kindlustatud.

Minu mõnusaimad õhtud olid lapsepõlves ( ja siiani, kui emakodus käin), kui mängime terve perega. Kas lauamänge või kaarte. Väike snäkk kõrval, tee ka ja siis mängime ja tunneme seltskonnast rõõmu. Meie pere kaardimäng on canasta. Palju selle oskajaid eestis ei ole, kuid mulle see mäng hirmsasti meeldib :)

Ja teile, kallid lugejad, soovin, et teil oleks samamoodi sügisel ja talvel ja ka kevadel ning suvel hing soe ja süda täis hellust ning armastust - siis on kõik aastaajad ilusad, päevad erilised ja tunne mõnus. Me kõik oleme seda ju väärt :)

1 Comment:

  1. marianne said...
    Võta heaks ! Tore kui meeldis :)
    -mannu-

Post a Comment